Autor Tema: Careful What You Wish For  (Posjeta: 7791 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline damyanti

  • mimp
  • Veteran foruma
  • *****
  • Postova: 436
  • ž/sub/31/Zg
Careful What You Wish For
« u: Siječanj 12, 2016, 14:35:14 poslijepodne »
Ne znam da li je ovo definitivni dokaz da B_g postoji i/ili da ima bolestan smisao za humor, ali mogao bi biti.

Naime tamo negdje u drugoj polovici prošle godine damyanti je u trenutku nepažnje u jednoj od onih nepromišljenih konverzacija sa Svevišnjim, istom podnijela specifikacijsku listu za svog Gospodina Savršenog.  Kao obranu za njezinu ludost neopreznost , dozvolite da kažem da dotična niti u jednom trenutku, niti jednim atomom svog bića, nije mislila da je moguće da takvo stvorenje postoji.

E pa, što damyanti poželjela , to B_g isporučio. Tjedan dana kasnije. S kusurom!

Oh puno toga je damyanti nabacala u taj sumanuti recept za čudnovatog kljunaša, ali najzabavnije od svega gospođica-koja-nije-mazohist mislila je kako bi bila dobra ideja da traži sadistu. Pa je sadistu i dobila. Ekstremnog sadistu.....tako da i njezini prijatelji okorjeli BDSM-ovci sazivaju intervencije i mole za oprez. Što bi možda imalo efekta da The Sadist nije najsavršenije muško biće koje je koračalo Zemljom ili je barem najsavršeniji za nju.

I tako sada imamo pitanje, da li gospođica-koja-nije-mazohist i The Sadist mogu imati svoju verziju : “I živjeli su sretno do kraja života.“  :wub:


« Zadnja izmjena: Siječanj 12, 2016, 14:36:05 poslijepodne od damyanti »
"I hate you" is just another way for a sub to say keep doing what you’re doing because it’s getting to me.

Offline Born2BeOwned

  • Subdude2014
  • Stariji član
  • ****
  • Postova: 173
  • M/32/slave/Zg/Bisex / Property of DevilWoman
Odg: Careful What You Wish For
« Odgovori #1 u: Siječanj 12, 2016, 16:02:23 poslijepodne »
Hmmm... da... Snaga iskrene želje je jako zanimljiva stvar.

Prijenos energije koji se može izvesti iskrenom željom može puno toga postići. Ja osobno to dobro znam..

Moj savjet.. Ako je dotični "Gospon Savršeni" dovoljno "savršen", uvažit će to što Damyanti nije tolika mazohistica, i dati će joj vremena da to postane. Uz Njegovo vodstvo.

BDSM veze temelje se na međusobom uvažavanju. Nije poanta u tome da Dom izvršava svoju volju, a da subica samo sljepo sluša i ide protiv sebe. Ona treba ici protiv sebe zato što to što misli da ona jest nije ono što ona zapravo jest, i njen Dom to zna i omogučuje joj tu promjenu. Tjera ju da ispuni svoj potencijal kao osoba i kao subica. Makoliko se to njoj ne sviđalo. Ali na siguran i sporazuman način. Polako, postepeno, i obostrano.

Ako mene pitate.. prakticirajte SSC.. Iako je on izraziti Sadist, ako zaista jest "Gospodin Savršeni" za Damyanti.. on će znati kontrolirati i sebe i svoju subicu. A subica će znati kako i koliko se prepustiti.

Stoga, na kraju dana... Vjeruješ li mu? (nebitno o tome koliko se na njega pališ)

Ako se nemože kontrolirati - Onda nije savršen za Damyanti.
Za pravog suba / roba, BDSM veza je jedini, najviši i najdublji oblik ljubavi..

Offline viki

  • Vanilija
  • Veteran foruma
  • *****
  • Postova: 3442
  • Ž/Zg/31 i kusur/Hetero/Vanilija:)
Odg: Careful What You Wish For
« Odgovori #2 u: Siječanj 13, 2016, 17:08:53 poslijepodne »
neke normalne karakterne osobine svake  zdrave osobe bi trebale biti strpljenje, kontrola samog sebe i povjerenje
to se odnosi na sve, pa i na vanilije  :cura15:

Offline Born2BeOwned

  • Subdude2014
  • Stariji član
  • ****
  • Postova: 173
  • M/32/slave/Zg/Bisex / Property of DevilWoman
Odg: Careful What You Wish For
« Odgovori #3 u: Siječanj 13, 2016, 21:16:54 poslijepodne »
neke normalne karakterne osobine svake  zdrave osobe bi trebale biti strpljenje, kontrola samog sebe i povjerenje
to se odnosi na sve, pa i na vanilije  :cura15:

Apsolutno se slažem sa navedenim..

Navedene osobine su čvrst temelj svake veze i međuljudskog odnosa..

Bravo +1 Viki..
Za pravog suba / roba, BDSM veza je jedini, najviši i najdublji oblik ljubavi..

Offline robinja

  • Veteran foruma
  • *****
  • Postova: 8813
Odg: Careful What You Wish For
« Odgovori #4 u: Siječanj 14, 2016, 01:07:57 prijepodne »

neke normalne karakterne osobine svake  zdrave osobe bi trebale biti strpljenje, kontrola samog sebe i povjerenje
to se odnosi na sve ..
Apsolutno se slažem sa navedenim..

Navedene osobine su čvrst temelj svake veze i međuljudskog odnosa..
..

Navedene osobine su, precinije rečeno, bi trebalo biti rezultat celoživotnog rada na sebi
nisu tako podrazumevajuće, znate .. : ))
Robyemma Robby Robsyfrost

Offline robinja

  • Veteran foruma
  • *****
  • Postova: 8813
Odg: Careful What You Wish For
« Odgovori #5 u: Siječanj 14, 2016, 01:16:04 prijepodne »


 Nije poanta u tome da Dom izvršava svoju volju, a da subica samo sljepo sluša i ide protiv sebe. Ona treba ici protiv sebe zato što to što misli da ona jest nije ono što ona zapravo jest, i njen Dom to zna i omogučuje joj tu promjenu.

čista petica : -)
Robyemma Robby Robsyfrost

Offline Born2BeOwned

  • Subdude2014
  • Stariji član
  • ****
  • Postova: 173
  • M/32/slave/Zg/Bisex / Property of DevilWoman
Odg: Careful What You Wish For
« Odgovori #6 u: Siječanj 14, 2016, 08:32:56 prijepodne »


 Nije poanta u tome da Dom izvršava svoju volju, a da subica samo sljepo sluša i ide protiv sebe. Ona treba ici protiv sebe zato što to što misli da ona jest nije ono što ona zapravo jest, i njen Dom to zna i omogučuje joj tu promjenu.

čista petica : -)

Hvala  :naocale3:
Za pravog suba / roba, BDSM veza je jedini, najviši i najdublji oblik ljubavi..

Offline damyanti

  • mimp
  • Veteran foruma
  • *****
  • Postova: 436
  • ž/sub/31/Zg
Odg: Careful What You Wish For
« Odgovori #7 u: Siječanj 14, 2016, 11:29:13 prijepodne »
uvažit će to što Damyanti nije tolika mazohistica, i dati će joj vremena da to postane. Uz Njegovo vodstvo.

Upravo to je njegov akcijski plan.


Stoga, na kraju dana... Vjeruješ li mu? (nebitno o tome koliko se na njega pališ)

Ako se nemože kontrolirati - Onda nije savršen za Damyanti.

Vjerujem mu, :). Nikada ne bih pristala igrati se, a kamoli provesti ostatak života s nekime kome ne vjerujem.

Važno je zapamtiti da sam ja na sve to pristala. Svojevoljno i potpuno svjesno.

Apsolutno se slažem po pitanju kontrole. Ako osoba ne može kontrolirati samog sebe, bez obzira da li je dom, sub, vanilla, gay, straight etc, to nije osoba s kojom treba biti u vezi. The Sadist nema problema s time.

Hvala na tvom komentaru, Born2BeOwned. :)
"I hate you" is just another way for a sub to say keep doing what you’re doing because it’s getting to me.

Offline Born2BeOwned

  • Subdude2014
  • Stariji član
  • ****
  • Postova: 173
  • M/32/slave/Zg/Bisex / Property of DevilWoman
Odg: Careful What You Wish For
« Odgovori #8 u: Siječanj 14, 2016, 12:34:29 poslijepodne »
uvažit će to što Damyanti nije tolika mazohistica, i dati će joj vremena da to postane. Uz Njegovo vodstvo.

Upravo to je njegov akcijski plan.


Stoga, na kraju dana... Vjeruješ li mu? (nebitno o tome koliko se na njega pališ)

Ako se nemože kontrolirati - Onda nije savršen za Damyanti.

Vjerujem mu, :). Nikada ne bih pristala igrati se, a kamoli provesti ostatak života s nekime kome ne vjerujem.

Važno je zapamtiti da sam ja na sve to pristala. Svojevoljno i potpuno svjesno.

Apsolutno se slažem po pitanju kontrole. Ako osoba ne može kontrolirati samog sebe, bez obzira da li je dom, sub, vanilla, gay, straight etc, to nije osoba s kojom treba biti u vezi. The Sadist nema problema s time.

Hvala na tvom komentaru, Born2BeOwned. :)

Nema na ćemu..

Ako si svjesno pristala.. onda je valjda nešto sa cime možeš živjeti.. a u tom slucaju ce te to i ciniti sretnom. Ako mu vjeruješ, onda mu vjeruj da nece pretjerati, a ako i pretjera, da ce se ispricati i nece opet pretjerati na taj nacin.

Glavno je da si vjerujete, da se volite, i da se uvažavate. Happy end će onda sam doci..
Za pravog suba / roba, BDSM veza je jedini, najviši i najdublji oblik ljubavi..