Autor Tema: Usta moja hvalite me!  (Posjeta: 37484 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline annonnim

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
  • m/25/sub/zg
Odg: Usta moja hvalite me!
« Odgovori #45 u: Rujan 09, 2014, 17:51:55 poslijepodne »
forum je odlican, stvarno ima sve tebe koje zanimaju ovu populaciju, samo tako naprijed

Offline kriza

  • ..........................
  • Mladi član
  • **
  • Postova: 46
  • M / Zg / 32 / BDSManijak
Odg: Usta moja hvalite me!
« Odgovori #46 u: Ožujak 03, 2016, 15:01:48 poslijepodne »
Forum je bomba.

Ugodno me iznenadio van svih mojih očekivanja. Ugodno me iznenadio i to čini opet i opet. Svaka čast adminima te svim članovima za trud. Nadam se da nikada neće izumrijeti i ostati jedna uspomena kao mnogi forumi do sada sa raznim temama. Većina njih se preselila na društven mreže i ostala sranja.

Velili rspekt svima   :bravo:
BDSM one LOVE

Offline butler

  • Veteran foruma
  • *****
  • Postova: 1852
  • m/sub
Odg: Usta moja hvalite me!
« Odgovori #47 u: Rujan 29, 2023, 12:32:19 poslijepodne »
Nisam mogla ne primijetiti kako ovdje nema niti jedne teme, niti jednog posta... zar nitko nema ništa lijepo reći o našem Forumu??  grrr grrr grrr grrr grrr

evo ja ću malo probiti led: želim pohvaliti jednog Admina koji se tako lijepo trudi oko ovog Foruma. sistematizacija koju uvodi je odlična ideja, ali i mukotrpan i dosadan posao kojeg netko treba odraditi. stoga Admine, BRAVO  :festa: :festa: :palac: :palac: :zivjeli: :zivjeli: :zivjeli: :zivjeli: :zivjeli: :zivjeli: :zivjeli: :zivjeli:

Želim pohvaliti članove koji održavaju forum svojim postovima. Iako među vama ima ljudi koje ne poznajem, čini se kao da sam neke kroz njihove postove upoznala do srži ))) (osim ako lažu, ali to nije ta tema ;) )))) BRAVO

tri put hura i za naš Forum koji ima toliko godina!!!!

i za mene, jer se ja jako volim ))))) (approved by TZ)   i za moju ljubav  :ljubimte: :ljubimte: :ljubimte:

Ajd Tzaritze ne kaki Jedini koji podržava i održava forum sam ja ,sa svojim postovima i monolozima, od moderatora ni M.


Offline butler

  • Veteran foruma
  • *****
  • Postova: 1852
  • m/sub
Odg: Usta moja hvalite me!
« Odgovori #48 u: Rujan 29, 2023, 12:58:25 poslijepodne »
Nekad sam se bojao te Tzaritze, usrao bi se od nje kad sam je vidio uživo, a gle me sad  :ihaa:

Offline butler

  • Veteran foruma
  • *****
  • Postova: 1852
  • m/sub
Odg: Usta moja hvalite me!
« Odgovori #49 u: Rujan 29, 2023, 13:03:31 poslijepodne »
Nekad sam se bojao te Tzaritze, usrao bi se od nje kad sam je vidio uživo, a gle me sad  :ihaa:

Da nisi malkice prebahat??  :zbunjola:

Offline Cobra

  • Veteran foruma
  • *****
  • Postova: 285
Odg: Usta moja hvalite me!
« Odgovori #50 u: Listopad 02, 2023, 15:42:22 poslijepodne »
Nekad sam se bojao te Tzaritze, usrao bi se od nje kad sam je vidio uživo, a gle me sad  :ihaa:

Da nisi malkice prebahat??  :zbunjola:

Ma nisi🤣🤣🤣
To ona druga glava govori😁😁
It is said:
"Some lives are linked
across time connected by
an ancient calling that
echoes through ages"
- the Ibne "Prince of persia"

Destiny :-)