Autor Tema: Ozloglašena  (Posjeta: 15186 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline damyanti

• mimp
  • Veteran foruma
  • ž/sub/31/Zg
Odg: Ozloglašena
« Odgovori #30 u: Siječanj 27, 2012, 09:24:24 prijepodne »
Ispričavam se što sam na bdsm forumu podigla bdsm temu.

Jutros....desetak novih postova....niti jedan o bdsm-u.

Samo zato što netko kaže da ga pali bdsm, pa onda ispriča vic to ne znači da je to bdsm tema. Sasvim je u redu imati i takve topice, ali od kada sam ovdje ne sjećam se da je itko podigao topic sa stvarnim bdsm pitanjem. Očigledno je i zašto.

Kada netko podigne topic u napadaju introspekcije, u kasnim večernjim satima kada joj Netko određen nedostaje, da ima porive iako zna da u ovom trenutku upuštanje u bilo što bi bila pogreška.......to se svede na seciranje (samoironičnog) naslova i prozivanje jer moj prvi doticaj s bdsm zajednicom nije bio ovdje. Nemam se namjeru nikome opravdavati  i objašnjavati kako mi je prije nekoliko godina određena misao pala na pamet i ispovijedati svoju životnu povijest na otvorenom forumu.

Ne znam kada ću idući puta pisati nešto iskreno, što je šteta jer volim pitati stvari koje često i druge muče, nitko ne zna sve i moja je luda ideja da bdsm forum služi razmjeni bdsm znanja, ali da ovdje postavim pitanje kako savladati deep throating, strah me da bih dobila samo dva filozofska odgovora i nekoliko prozivanja mog gag reflexa.   

Zaključat ću temu jer idem na put za sat vremena i nemam vremena baviti se ovim. Kada se vratim možemo nastaviti pisanje vanilla pošalica i postanje poneke bdsm slike.
"I hate you" is just another way for a sub to say keep doing what you’re doing because it’s getting to me.